Я - Златан дивитись онлайн

I Am Zlatan
6.2
 • Рік виходу: 2021 / 1 год 40 хв / 12+
 • Жанр: біографія, драма, спорт
 • Країна: Швеція, Данія, Нідерланди
 • Режисер: Єнс Сьйогрен
 • В ролях: Златан Ібрагімович, Граніт Рушиті, Седомир Глішович, Меріма Діздаревич, Хакан Бенгтссон, Сельма Месанович, Лінда Хазірі, Гійс Нейбр
Важкий, тернистий, але справжній шлях до шаленого успіху всесвітньовідомої зірки футболу. Неймовірна історія зростання і перетворення звичайного хлопчика, який полюбляв грати в м’яч у істинну зірку свого часу. Після досить важкого дитинства, герой не покинув свою заповітну мрію, а крок за кроком йшов до її здійснення, долаючи всі несподівані життєві перешкоди, які повсякчас виринали на шляху.
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Я - Златан (2021) дивитись онлайн українською:

З самого раннього віку буття головного героя готувало йому цілу низку непередбачуваних випробувань. Навчившись повсякчас долати всі життєві негаразди, перешкоди, юний хлопчина досягнув шаленого успіху, ставши справжньою зіркою світового масштабу, а все лише завдяки шаленій праці, насназі, цілеспрямованості, великого бажання ставати краще. Після доволі складного і важкого дитинства, хлопчина ніколи не покидав своїх сподівань на краще майбутнє. Народившись і живучи в самому серці кримінального світу, він виріс зовсім не таким, як його однолітки-хулігани. Ні на мить не покидаючи віри у свою значимість, він прикладав максимальних зусиль для того, щоб нарешті досягти того, чого так довго хотів. Постійні тренування, навчання, намагання щодня ставати тільки краще, сила волі, витримка – саме це дозволило звичайному хлопцеві із простої родини стати всесвітньовідомою зіркою, що запалила серця мільйонів. Завоювавши світову славу, визнання, він мав дякувати виключно самому собі за те, що не здавався навіть тоді, коли інші не вірили в його сили і наміри. Неймовірна історія зростання й перетворення непростої, далекої і такої неосяжної мрії у справжній сенс життя. Пориньте особисто в цю захоплюючу кінокартину разом із основними учасниками кіно. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Я - Златан (2021) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий