Головна » Фільми Нетфлікс українською » Банди Парижа / Apaches: Gang of Paris / Apaches

Банди Парижа дивитись онлайн

Apaches: Gang of Paris / Apaches
5.3
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 33 хв / 16+
 • Жанр: екшн, драма, історичний, трилер
 • Країна: Франція
 • Режисер: Romain Quirot
 • В ролях: Еліс Ісаас, Нільс Шнайдер, Rod Paradot, Victor Artus Solaro, Емілі Гавуа-Кан, Бруно Лоше, Гюґо Бекер, Armelle Abibou, Домінік Пінон
Темні та доволі страшні часи життя Парижу на початку 20-го століття. В ті часи було досить багато місцевих банд, котрі намагалися завоювати якомога більшу прихильність. Несподівано серед учасників однієї із найвідоміших банд з’являється юна дівчина, в якій інші бачать справжній талант. Невже головна героїня по-справжньому вирішила стати на кримінальний шлях або в неї є інші потаємні плани?
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Фільм Банди Парижа (2023) дивитись онлайн українською:

Дія кінокартини перенесе глядача в далекі часи самого початку 20-го століття на терени Франції, зануривши в ті доволі лихі, таємничі, приховані, достатньо небезпечні та страшні часи, коли навколо орудували нескінченні місцеві банди, кожна з яких намагалася завоювати якомога більшу прихильність, підвищуючи власний рейтинг здійснюючи нові злочинні діяння та попросту залякуючи місцеве населення. Одного разу до складу однієї із найсильніших локальних банд несподівано приєднується проста, мила, звичайна дівчинка, в якій всі одразу бачать справжній талант, адже той азарт і жага до змагань, котрий палає в ній не залишає й краплі сумніву, що вона налаштована на цілковиту кримінальну діяльність. На жаль, ті приховані внутрішні секрети та вдало замасковані почуття не дали членам нової команди одразу розкусити істинні наміри дівчини. Адже та жага до помсти, виведення винних на чисту воду, котрі так яскраво палали в ній, були якісно замасковані, та не прочитані новими товаришами. Та головна героїня вже розпочала гру по власним правилам, а маючи ціль і конкретну мету, не має найменшого наміру здаватися. Розпочавши першою цю запеклу битву, зворотного шляху дівчина вже не має. Але те, що чекає її на майбутньому шляху помсти по-справжньому вражає. Пориньте в цю незабутню, гостросюжетну атмосферу разом із центральними персонажами кінофільму. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Банди Парижа (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий